تبلیغات
<05349484836587746692.jpg20vista.gif" border="0"> "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> mvp - اعتراف رادیو آمریكا به حمایت از جریان فتنه
جمعه 19 شهریور 1389

اعتراف رادیو آمریكا به حمایت از جریان فتنه

   نوشته شده توسط: ناشناس ناشناس    

http://www.gerdab.ir/files/fa/news/1389/6/17/5780_808.jpg
سردبیر بخش صدای آمریكا در نامه‌ای كه برای روزنامه واشنگتن تایمز ارسال كرده، با تصریح بر لزوم حمایت صریح از جریان فتنه در ایران، نوشته: ما با كمال خرسندی از جریان جنبش سبز در ایران حمایت كردیم.

صدای آمریكا به تلاش برای ایجاد نا آرامی در ایران اعتراف كرد.

سردبیر بخش صدای آمریكا با حمایت علنی از جریان فتنه در ایران گفت: این ما بودیم كه جریان ناآرامی‌های بعد از انتخابات ایران را به داخل منازل مردم آوردیم!

سردبیر بخش صدای آمریكا در نامه‌ای كه برای روزنامه واشنگتن تایمز ارسال كرده، با تصریح بر لزوم حمایت صریح از جریان فتنه در ایران نوشته: ما با كمال خرسندی از جریان جنبش سبز در ایران حمایت كردیم. "دان فورت آستین"، سردبیر صدای آمریكا افزوده: بخش فارسی صدای آمریكا بسیار فعال و پركار است و در راستای كمك به جنبش سبز حركت می‌كند و ما با كمك كارشناسان خود رویدادهای ایران را تجزیه و تحلیل می‌كنیم.

گفتنی است در ایام انتخابات و حوادث بعد از آن رادیو آمریكا و بخش فارسی آن به بلندگوی تبلیغاتی جریان فتنه و دامن زدن به آشوب‌های خیابانی تبدیل شده بود.برچسب ها: هافبک میانی پرسپولیس به برزیل می‌رود ،

كد آهنگ