تبلیغات
<05349484836587746692.jpg20vista.gif" border="0"> "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> mvp - رسوایی دیگری از سران فتنه 88
جمعه 30 مهر 1389

رسوایی دیگری از سران فتنه 88

   نوشته شده توسط: ناشناس ناشناس    

به تازگی اسنادی از ارتباط شیوا نظرآهاری یكی از نزدیكان به میرحسین و زهرا رهنورد منتشر شده كه نشان از ارتباط نزدیك وی با منافقین دارد.

به گزارش بولتن، از آنجایی كه هویت واقعی شیوا نظرآهاری لو رفته است سایتهای وابسته به میرحسین و مهدی كروبی اغلب عكسهای میرحسین، رهنورد و كروبی را با شیوا نظرآهاری از صفحات خود حذف  كرده اند.

بر اساس اسناد متقن یك منبع آگاه در این باره به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت:شیوا نظرآهاری كه از سال 1381 به وفور و تناوب در انواع تجمعات غیرقانونی مختلف شركت می كرد ، در جریان یكی از این تجمعات با فردی به نام كیانوش سنجری از اعضاء گروهك غیرقانونی جبهه دموكراتیك ایران آشنا و بدین وسیله جذب گروهك منافقین شده و در سال 1382 همكاری خود را با كمیته پوشش منافقین آغاز می كند.
نظرآهاری در تاریخ 16 اردیبهشت 1383 با هدایت گروهك منافقین به همراه چند تن دیگر در تجمعی در مقابل سازمان ملل جهت خروج گروهك منافقین از لیست تروریستی شركت كرده و پس از آن نیز در تجمعات غیرقانونی شركت داشته است.
پس از اینكه شیوا نظرآهاری برای چندمین بار در تاریخ 6 خرداد 1383 به همراه چند عضو دیگر گروهك منافقین (كه عضویتشان در این گروهك ثابت شده)دستگیر می شود، خبر دستگیری وی و همراهانش فردای آن روز از تلویزیون منافقین به نقل از اكبر موسوی خوئینی ها پخش می گردد.
نظرآهاری پس از آزادی از زندان دوباره با هدایت رابطینش با گروهك منافقین در پوشش تاسیس تشكیلاتی به نام كمیته گزارشگران حقوق بشر با عنوان فعال حقوق بشر به همكاری با این گروهك می پردازد.
در اسناد كشف شده از رایانه شخصی وی مدارك فراوانی در مورد همكاری او با منافقین دیده می شود این اسناد نشان می دهد او سعی داشته هر از چند گاهی با تغییر پوشش و چهره به همكاری خود با این گروهك ادامه دهد.

یكی  از رابطین او با منافقین عنصر منافقی به نام شهرام سهیلی است ، او همچنین سعی داشته اسناد و مدارك داخلی كشور را به خارج از كشور انتقال دهد و همچنین جزوات آموزشی كودتای رنگی را از خارج دریافت و در محافل مختلف پخش كند.

گفتنی است بارها در سایتهای حامی فتنه خبر دیدار میرحسین موسوی، زهرا رهنورد برای قدردانی از مقاومت‌های (!) نظرآهاری منتشر شده و رابطه این عنصر وابسته به منافقین با سران فتنه رابطه ای علنی و اثبات شده است. همچنین لازم به ذكر است میرحسین موسوی، رهنورد و كروبی نیز بارها به دیدار خانواده شیوا نظر آهاری رفته اند.

بسیاری از عكس های شیوا نظرآهاری عضو گروهك تروریستی منافقین كه از سایتهای مرتبط با سران فتنه حذف شده است نشان از رابطه صمیمی و همه جانبه سران فتنه با این عضو گروهك تروریستی منافقین دارد.


برچسب ها: رسوایی سران فتنه+منافقین+شیوا+گروهک ، آخرو عاقبت رانندگی خانمها! ، رانندگی خانم ها ، طنز عاقبت رانندگی خانم ها ، عاقبت رانندگی خانم ها ، عكس های خنده دار ، عکس عاقبت رانندگی خانم ها ، عکس های خنده دار تصادف ، عکس های خنده دار خانم ها ، عکس های یک تصادف خنده دار ، مشكلات رانندگی خانمها ، گزیده ای از رانندگی خانم ها ، اراذل و اوباش ، طرح برخورد با اراذل و اوباش ، عکس های دستگیری اراذل و اوباش ، عکس های طرح امنیت اجتماعی ، عکس های طرح برخورد با اراذل و اوباش ، تصاویر روز ، تصاویر روزانه ، حوادث ، دستگیری خرده فروشان مواد مخدر ، عکس ، عکس های از حوادث ، عکس های داغ ، عکس های روز ، مشروبات الكی ، مواد مخدر ، آتش بازی ، تصاویر چهارشنبه سوری ، تهران چهارشنبه سوری حوادث ، حوادث تهران چهارشنبه سوری ، حوادث چهارشنبه سوری ، درگیری چهارشنبه سوری تهران ، زخمی های چهارشنبه سوری ، عکس های چهارشنبه سوری ، عکس های چهارشنبه سوری تهران ، مراسم چهارشنبه سوری ، چهارشنب آخر سال در ایران ، چهارشنبه سوری ، چهارشنبه سوری تصاویر ، چهارشنبه سوری در ایران ، عکس حوادث ، عکس سوانح ، عکسهای حوادث ، عکسهای دیدنی ، عکسهای دیدنی از حوادث ، عکسهای دیدنی از سوانح ، عکسهای سوانح ،

كد آهنگ