تبلیغات
<05349484836587746692.jpg20vista.gif" border="0"> "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> mvp - نحوه ترور استادان دانشگاه وعاملان انها
دوشنبه 8 آذر 1389

نحوه ترور استادان دانشگاه وعاملان انها

   نوشته شده توسط: ناشناس ناشناس    


گفته می‌شود یكی از سوءقصدها به موجب به شهادت رسیدن یك استاد علوم پایه دانشگاه شد و حال استاد دانشگاه عالی دفاع ملی نیز وخیم است.


گفته می‌شود یكی از سوءقصدها به موجب به شهادت رسیدن یك استاد علوم پایه دانشگاه شد و حال استاد دانشگاه عالی دفاع ملی نیز وخیم است.
كی از سوءقصدها به موجب به شهادت رسیدن یك استاد علوم پایه دانشگاه شد و حال استاد دانشگاه عالی دفاع ملی وخیم است.

به گزارش آتی نیوز، صبح امروز در 2 نقطه تهران انفجارهایی رخ داد كه هنوز از عامل و یا عوامل آن اطلاعی در دست نیست .

یكی از این انفجارها در ولنجك و دیگری در بلوار ارتش روی داده است كه ماموران به دنبال سرنخی از علت و عاملان این دو انفجار هستند.

گفته می‌شود یكی از سوءقصدها به موجب به شهادت رسیدن یك استاد علوم پایه دانشگاه شد و حال استاد دانشگاه عالی دفاع ملی نیز وخیم است.

این سوءقصدها یادآور اقدام منافقین در موارد قبلی همچون ترور شهید علی محمدی از اساتید دانشگاه است.

ترور دو استاد دانشگاه در تهران

همچنین فارس گزارش داد: هر دو استاد به یك شیوه اما در محل های جداگانه و حوالی ساعت 7:45 به شهادت رسیدند. مكانیزم اقدام تروریست‌ها به این شكل بود كه موتور‌سواران تروریست نزدیك خودروی حامل استاد شده و با چسباندن یك بمب به ماشین از آن فاصله گرفته و سپس خودرو را منفجر می كردند.

استاد دكتر منوچهر شهریاری در بلوار نیروی زمینی ارتش بلافاصله و درجا پس از انفجار پژوی 405 به مقام شهادت نائل شد و استاد فریدون عباسی با همین شیوه در خودروی پژو 206مقابل دانشگاه شهید بهشتی ترور شد و از شدت سانحه پس از انتقال در بیمارستان به شهادت رسید.
آخرین جزئیات از ترورهای امروز
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تشریح جزئیات 2 بمب‌گذاری و ترور اساتید دانشگاه شهید بهشتی اعلام كرد: هنوز كسی مسئولیت این حادثه را بر عهده نگرفته است.

 سردار حسین ساجدی‌نیا امروز دوشنبه در حاشیه دیدار مردمی در مركز نظارت همگانی ناجا با تشریح آخرین جزئیات بمب‌گذاری‌های امروز گفت: بین ساعت 7 تا 8 صبح امروز طی دو اقدام تروریستی دو بمب در مقابل دانشگاه شهید بهشتی و بلوار ارتش منفجر شد.

وی اظهار داشت: در این انفجارها دو مدرس دانشگاه مورد هدف تروریست‌ها قرار گرفته كه یكی از آنان به شهادت رسیده و دیگری مجروح و به بیمارستان منتقل شده است.

سردار ساجدی‌نیا گفت: دكتر شهریاری مدرس دانشگاه شهید بهشتی به شهادت رسیده اما همسر و راننده وی مجروح شده‌اند و حال مناسبی دارند.

وی اظهار داشت: در این حادثه یك دستگاه موتور سیكلت پولسار به خودروی دكتر شهریاری نزدیك شده و بمب را به خودرو می‌چسباند كه پس از چند ثانیه منفجر می‌شود.

این مقام پلیس تهران تصریح كرد: دستگاه‌های قضایی و امنیتی در حال پیگیری این موضوع هستند.

سردار ساجدی‌نیا درباره حادثه بمب‌گذاری در مقابل حادثه شهید بهشتی نیز گفت: در این حادثه یك دستگاه موتورسیكلت بمب را به خودروی دكتر عباسی چسبانده و متواری می‌شود. خوشبختانه دكتر عباسی و همسرش در این حادثه مجروح شده و حال مناسبی دارند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تأكید كرد: كارشناسان در حال بررسی موضوع هستند و هنوز نوع بمب، میزان تخریب و نوع مواد منفجره مشخص نشده است.

سردار ساجدی‌نیا اعلام كرد: هنوز كسی در این ارتباط دستگیر نشده و كسی هم مسئولیت این حادثه را بر عهده نگرفته است.

وی در پاسخ به این سؤال كه این چندمین حادثه برای اساتید دانشگاه است و قرار نیست از این افراد محافظت یا اقدام ویژه‌ای صورت گیرد اظهار داشت: اولین مورد سال گذشته روی داد و این سومین حادثه‌ای است كه اتفاق می‌افتد سیستم حفاظتی و محافظتی دانشگاه‌ها و دیگر نهادها مسئول حفاظت از امنیت اساتید هستند.

سردار ساجدی‌نیا در پاسخ به سؤالی مبنی بر تعقیب و گریز پلیس با یك دستگاه 206 در میدان دانشجو پس از این حادثه گفت چنین موضوعی صحت ندارد.برچسب ها: گزارش كامل از تروراستادان وعاملان انها ، گفته می‌شود یكی از سوءقصدها به موجب به شهادت رسیدن یك استاد علوم پایه دانشگاه شد و حال استاد دانشگاه عالی دفاع ملی نیز وخیم است. ، سوءقصدها ، استاد علوم پایه دانشگاه ، استاد دانشگاه عالی دفاع ملی ، انفجاردرتهران ، بمب گزاری درتهران ، علت و عاملان این دو انفجار ، منافقین ، شهید علی محمدی از اساتید دانشگاه ، ترور ، انفجارها در ولنجك و دیگری در بلوار ارتش ، اقدام تروریست‌ها ، موتور‌سواران تروریست ، خودروی حامل استاد ، استاد دكتر منوچهر شهریاری ، بلوار نیروی زمینی ارتش ، مقام شهادت ، استاد فریدون عباسی ، خودروی پژو 206 ، دانشگاه شهید بهشتی ، سانحه پس از انتقال در بیمارستان ، شهادت ، آخرین جزئیات از ترورهای امروز ، آخرین جزئیات از ترورهای استادان دانشگاه ، تشریح جزئیات 2 بمب‌گذاری و ترور اساتید دانشگاه شهید بهشتی ، سردار حسین ساجدی‌نیا ، مركز نظارت همگانی ناجا ، آخرین جزئیات بمب‌گذاری‌های امروز ، اقدام تروریستی ، دانشگاه شهید بهشتی و بلوار ارتش منفجر ، مدرس دانشگاه ، هدف تروریست‌ها ، مجروح و به بیمارستان ، مدرس دانشگاه شهید بهشتی ، همسر و راننده ، یك دستگاه موتور سیكلت پولسار ، این مقام پلیس تهران تصریح كرد: دستگاه‌های قضایی و امنیتی در حال پیگیری این موضوع هستند. ، حادثه بمب‌گذاری ، حادثه بمب‌گذاری8اذر ، نوع بمب ، میزان تخریب و نوع مواد منفجره ، حفاظتی و محافظتی دانشگاه‌ها ، مسئول حفاظت از امنیت اساتید ، تعقیب و گریز پلیس ،

كد آهنگ