تبلیغات
<05349484836587746692.jpg20vista.gif" border="0"> "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> mvp - وقتی‌‌مجریان BBCوVOA پزشک متخصص می‌شوند!
پنجشنبه 11 آذر 1389

وقتی‌‌مجریان BBCوVOA پزشک متخصص می‌شوند!

   نوشته شده توسط: ناشناس ناشناس    

به گزارش شبکه ایران، رسانه‌های فارسی زبان وابسته به طیف مخالفان جمهوری اسلامی ایران، بار دیگر به حمایت از کشورهای غربی پرداختند.

به گزارش شبکه ایران، رسانه‌های فارسی زبان وابسته به طیف مخالفان جمهوری اسلامی ایران، بار دیگر به حمایت از کشورهای غربی پرداختند.

 

درحالی که تبلیغ مخاطره آمیز بودن ارسال پارازیت بر روی ماهواره‌های ضدانقلاب همواره به یکی از دستاویزهای این رسانه‌ها به بهانه تهدید سلامت مردم ایران بوده است، اما اقدامات اخیر پلیس امنیت ایالات متحده مبنی بر اسکن کامل بدن مسافران هواپیما در این کشور، با استقبال این رسانه‌ها روبرو شده است.

تلویزیون دولتی آمریکا VOA در گزارشی، ضمن تایید این روش که با حریم خصوصی افراد در تناقض آشکار است، آن را یک اقدام پیشرفته امنیتی برای محافظت این کشور از تروریست‌های مسلمان خوانده است!

تلویزیون دولتی انگلیس هم در این زمینه وارد میدان شده و با تهیه یک گزارش جانبدارانه درباره اقدامات تروریستی در خاک آمریکا، به دفاع از این طرح پرحاشیه پرداخته است.

این رویکرد درحالی از سوی این رسانه‌ها پیگیری می‌شود که پزشکان و متخصصان پوست معتقدند اشعه موجود در این دستگاه‌ها، میزان احتمال ابتلا به سرطان پوست را تا 80 درصد افزایش می‌دهد.

البته به نظر می‌رسد در این موضوع برخلاف مساله ارسال پارازیت، دیگر نیازی به نظر متخصصان نیست و مجریان بی‌بی‌سی خود می‌توانند به تحلیل و بررسی آن بپردازند!برچسب ها: دیگر عوامل فتنه ، tjhki ، فتانه ، موسو ، اغتشاش ، BBC ،

كد آهنگ