تبلیغات
<05349484836587746692.jpg20vista.gif" border="0"> "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> mvp - همایش هم اندیشی بصیرت مبلغین شهرستان گرگان در مدرسه علمیه عمادیه

از طریق یکی از دوستان با خبر شدم 16 آذر  مراسمی  با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر سیدعلی طاهری( نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی) و جمعی دیگر از مسئولین استانی در حوزه علمیه بقیه الله الاعظم(عج) سفیران هدایت گرگان ( مدرسه علمیه و تاریخی عمادیه) برگزار شد.

این مراسم که با تلاوتی چند از آیات قرآن مجید و ذکر مصیبت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) آغاز شده بود، با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید علی طاهری پیرامون بصیرت اندیشی  نسبت به  فتنه سال گذشته و عوامل آن و بحث هدفمند سازی یارانه ها، به کار خود پایان داد.

مطلب زیر رو از فایل صوتی که از همان دوست گرامی دریافت کردم نوشتم...

حجت الاسلام سیدعلی طاهری مهمترین وظیفه امروز مبلغین را تطبیق شرایط زمان سیدالشهداء بر زمان امروز ایران و جهان معرفی نموده و ادامه دادند:

ما باید از قیام ابا عبدالله الحسین(ع) و به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب، امام خامنه ای( مدظله العالی)، عبرتهایی از عاشورا برای امروز خودمان بگیریم. بحمدالله مردم فهیم ما، با وقایع کربلا و مصائب سیدالشهداء آشنا هستند؛ اما تطبیق مسائل آن زمان نیاز به موشکافی بیشتر دارد و این وظیفه سنگین بر عهده شما بزرگواران و همه مبلیغن است که دراین ایام محرم و صفرو مخصوصاً در این دهه اول باید مسائل را مطرح نمائید.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، شرایط این استان را منحصر به فرد که هم دارای فرصتها و هم تهدیداتی می باشد، توصیف نموده و ضمن روشنگری بر خی از جریان فتنه سال 88، افزودند:

در جریان سال گذشته که بزرگترین تهاجم دشمن به نظام و به انقلاب اسلامی رخ داد و به تعبیر رهبرفرزانه انقلاب فتنه سال گذشته با عنایت خداوند متعال، با دعای حضرت ولی عصر(عج)، با وجود نازنین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و عنایتی که خداوند متعال به مردم مومن این کشور داشتند و البته بصیرتی که در مردم ایجاد شده بود، این فتنه خطرش رفع شد، اما تمام نشد.

در این بیش از یک سال گذشته که حضرت آقا، شروع به تبیین مسائل مربوط به فتنه را شروع نمودند تا به امروز شاید شما یک سخنرانی از ایشان پیدا نکنید که در آن به جریان فتنه اشاره نشده باشد. و این از آن تکرارهایی است شبیه نماز. نماز را چرا باید تکرار کنیم!؟

رهبر فرزانه، امام خامنه ای(مدظله العالی) احساس خطر را در همه سخنرانی ها دائماً گوشزد می کنند؛ اما ما می بینیم در استان ما کسانی که باید این وظیفه را به عنوان وظیفه اول خود انجام دهند، در این یک سال گذشته، حتی حاضر نشدند کلمه فتنه را بکار ببرند.منسوب به رهبری هستند ولی .....

به ادامه مطلب مراجعه نمائید.

 


رهبر فرزانه، امام خامنه ای(مدظله العالی) احساس خطر را در همه سخنرانی ها دائماً گوشزد می کنند؛ اما ما می بینیم در استان ما کسانی که باید این وظیفه را به عنوان وظیفه اول خود انجام دهند، در این یک سال گذشته، حتی حاضر نشدند کلمه فتنه را بکار ببرند.منسوب به رهبری هستند ولی یکبار در این مسیر روشنگری که نکردند؛ و از طرفی با حرفهای دو پهلو و یا با سکوت خود، به تعبیر حضرت آقا، با جریان فتنه همکاری کردند.

دکتر سید علی طاهری در ادامه با بیان اینکه مردم سخن رهبری را از کسانی که منسوب به رهبری هستند، نمی شنوند و در اینجاا باید از امثال شما، مبلغین بشوند، گفت:

انتظار حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) و انتظار شهداء از ما مبلیغن این است که از این میراث گرانبها، یعنی این نظام مقدس، ولایت فقیه و این ارزشها، ان شاءالله با تمام وجود مراقبت و محافظت کنیم.

فتنه ای که در سال گذشته رخ داد به تعبیر خود برنامه ریزان فتنه که گفته بودند: در جریان بعد از انتخابات، در جریان دروغ بزرگ " تقلب" اگر رهبر انقلاب یک قدم عقب نشینی می کرد و می پذیرفت که در انتخابات تقلب شده و ابطال انتخابات را می پذیرفت، ما این کشور را از افغانستان بدتر می کردیم.این حرف آقای محمدعلی ابطحی است.

شما در سال قبل شاهد بودید که اکثر خواص یا سکوت کردند و یا جریان فتنه را همراهی کردند و حضرت آقا مانند فرمانده ای که بقیه رزمنده ها او را تنها گذاشتند، یک تنه بالای خاکریز، مسلسل روشنگری را به دست گرفته و خطرها را به جان خود می خرید و هنوز هم که ما مشاهده می کنیم؛ احساس می کنیم که حضرت امام در بعضی از این بیاناتی که دارند، تنها هستند و فرد دیگری پیگری نمی کند.

به عنوان مثال، ما در قوه مقننه هستیم. حضرت آقا در سفری به قم مشرف شدند. رئیس محترم قوه مقننه هم همراه ایشان بودند. از ایشان انتظار می رفت بعد از سفر آقا در اولین جلسه سخنرانی در مجلس، ابعاد فتنه را با توجه به سخنان حضرت آقا، بازگو کنند؛ اما یک کلمه هم اشاره نکردند.

دکتر طاهری، نماینده مردم گرگان در مجلس، در بخش دیگر سخنان خود، طرح جدید دشمن و عوامل فتنه را برای ایجاد نگرانی و ترس بین مردم، سوء استفاده از طرح بزرگ و اقتصادی هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد و افزود:

دشمنان این نظام، دشمنان این مردم تمام همّ و تلاش خود را گذاشته اند تا در مردم نگرانی ایجاد کنند و نسبت به نظام و نسبت به این کار بزرگ تردیدی صورت گیرد که متأ سفانه برخی رسانه های داخلی هم به خواسته های دشمن و رسانه های خارجی دامن می زنند و به واسطه امکانات پیشرفته فناوری که در اختیار مردم قرار دارد، اخبار کذب به گوش مردم می رسد.از آنجا که کلیات به مردم گفته شده و جزئیات زیادی بیان نشده، دشمن از همین ابهامات سوء استفاده می کند و با ایجاد نگرانی و ترس اذهان مردم را مشوش خواهد کرد.بنابراین لازم است که ما اطمینان دهیم.

ایشان با بیان این مطلب که دولت در این طرح برنامه ریزی مدون و دقیقی داشته، این طرح را از ضروریات بسیار واجب کشور خوانده که بین قوای سه گانه در بحث نحوه انجام و پیشگیری از پیشآمدهای احتمالی هماهنگی کامل وجود دارد، ادامه داد:

بعد از جنگ، حدود 20 سال قبل، بحث هدفمند سازی یارانه ها مطرح شد. دولتهای سازندگی و دولتهای به اصطلاح اصلاحات نسبت به ضرورت این مسئله هیچ تردیدی نداشتند. اما نسبت به انجام آن به دلایلی که بخشی از آن مسائل شخصی بوده، اجرا نشده است.آنها احساس می کردند اگر این کار را انجام دهند یک نارضایتی در مردم ایجاد خواهد شد واین نارضایتی در انتخابات نمایان شود و از طرفی میخواهند دور بعد هم مردم به آنها رأی دهند، این بیماری در بدنه اقتصاد کشور روز به روز حالت خطرناکتری به خود گرفته است.

بحمدالله در دوره آقای احمدی نژاد و در دوره های هفتم و هشتم مجلس کار شروع شده و آماده اجراست و طبق آخرین خبری که داریم در همین ماه ان شاءالله با رعایت مراتب و زمانبندی 5 ساله آغاز می شود.

دکتر طاهری در بخش پایانی سخنرانی خود گفت: دولت و مجلس از جنس مردم هستند، هم درد مردم هستند و قطعاً طوری رفتار می کنند که قشر آسیب پذیر کمترین آسیب را ببیند. البته پس از اعلام آغاز طرح احتمال شوک قیمتی هست که شوک قیمت متفاوت از تورم است. در شوک، قیمتها به طور ناگهانی بالا رفته اما بعد از مدت زمانی کوتاه به حالت اولیه باز خواهد گشت. اما در بازار کنترل شدیدی در حال انجام است که در بازار سوء استفاده ای صورت نگیرد.

پس از اتمام سخنرانی، یکی از حضار سوالی راجع به علل آتش سوزی جنگلهای گلستان و چاره آن پرسید که نماینده مردم در مجلس پاسخ دادند: چاره اصلی آتش سوزی جنگلهای گلستان، دعای نزول باران است.به جهت اینکه الان فصل پائیزه و برگهای خشک درختان که در جنگل ریخته به راحتی آتش خواهد گرفت.خیلی خوشبینانه نگاه کنیم، می گوییم فردی برای تفریح در جنگل آتش روشن کرده، اما یادش رفته خاموش کنه و جنگل آتش گرفته. اما از آنجا که جنگل بصورت پراکنده آتش گرفته، به جهت زمان حساسی که داریم احتمال عامل انسانی خیلی قوی است.برچسب ها: لبیک با خامنه ای (پورجم) ، ) اخبار داغ در آنتی فتنه ، ندای بصیرت ، امام خامنه ای(مدظله العالی) ،

كد آهنگ