تبلیغات
<05349484836587746692.jpg20vista.gif" border="0"> "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> mvp - حضور نوه امام (ره) در مهدیه تهران و آشوب در اردوگاه فتنه گران

حضورهوشمندانه و همراه با بصیرت حجت الاسلام سید علی خمینی در مراسم سالگرد پاسداشت حماسه ۹ دی، اردوگاه فتنه گران را به آشوب کشیده است.

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:KlmYsgRAjdc6fM:http://mashreghnews.ir/Images/News/Smal_Pic/15-5-1389/IMAGE634167030588653750.jpg&t=1

حضورهوشمندانه و همراه با بصیرت حجت الاسلام سید علی خمینی در مراسم سالگرد پاسداشت حماسه ۹ دی، اردوگاه فتنه گران را به آشوب کشیده است.

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:KlmYsgRAjdc6fM:http://mashreghnews.ir/Images/News/Smal_Pic/15-5-1389/IMAGE634167030588653750.jpg&t=1
مشرق نوشت : پس از اعلام خبر حضور سیدعلی خمینی در مراسم مهدیه تهران، به گونه ای شگفت انگیز شاهد موجی از دروغ پراکنی ها و اهانت ها از ناحیه کسانی بودیم که شرکت نوه امام راحل در یک مراسم عزاداری به مناسبت شهادت سیدالساجدین امام زین العابدین(ع) و همچنین سالگرد حماسه پرشکوه ۹ دی که در اعتراض به قرآن سوزی و هتک حرمت سید و سالار شهیدان برپا شده بود را یک ننگ و عار برای این خانواده جلیل القدر پنداشتند.
هنوز دقایقی از اعلام حضور نوه گرامی حضرت امام(ره) نگذشته بود که بوق های سامری خارجی به تکاپو افتادند تا به هر قیمت ممکن و لو آنکه مصرف چند ساعته داشته باشد از جانب نزدیکان ایشان، این خبر را تکذیب کنند اما این تلاش های خفاشانه بی ثمر ماند.
در مرحله بعد این ماموریت به تعدادی از اعضای مجمع روحانیون سپرده شد. بر این اساس عصر روز پنجشنبه سه تن از اعضای مجمع که در فتنه ۸۸ از تحریک کنندگان و دعوت کنندگان تجمعات غیرقانونی در خیابان ها بودند و هنوز به مجازات اقدامات ساختارشکنانه خود نرسیده اند در تماس تلفنی با نزدیکان سید علی خمینی سعی بر تکذیب این خبر داشتند که پس از مشخص شدن حضور قطعی ایشان در مراسم، شروع به اهانت و حریم شکنی علیه یادگار مرحوم حاج سید احمد خمینی کردند.
از سوی دیگرسایت های لندن نشین مرتبط با جریان فتنه با انتشار اخبار دروغی به نقل از زهرا اشراقی همسر محمد رضا خاتمی مدعی شدند سید علی خمینی روز پنجشنبه در قم بوده است.
از آنجا که سایت مشرق، مشروعیتی برای رسانه هایی چون بی بی سی، صدای آمریکا، شبکه های تلویزیونی سلطنت طلبان و سایت های مزدوری چون جرس و کلمه و بالاترین که یا سر درآبشخور واشنگتن دارند و یا لندن و تل آویو،قائل نیست به کرامت از کنار این یاوه گویی ها عبور کرد.
اما غروب جمعه به ناگاه شاهد انتشار اطلاعیه ای بنام دفتر امام در سایت جماران بودیم که مانند یک بمب خبری در همان رسانه های موصوف با هلهله و پای افشانی منفجر شد و از یک فتح الفتوح یعنی تکذیب حضور سید علی خمینی در مراسم مهدیه خبر دادند.
در این میان دیگر سکوت را جایز ندانستیم و بنا بر وظیفه دفاع از یک اقدام بصیرتمندانه و غیرتمندانه برخود لازم دانستیم زوایایی از این حضور را واکاوی نماییم.
سایت جماران در خبر منتشره به بیانیه ای از دفتر امام اشاره دارد که معلوم نیست نویسندگان این بیانیه مجعول چه فرد یا گروهی است. آیا همان بازماندگان سال ۸۸ هستند که ناجوانمردانه ترین هتاکی ها و حرمت شکنی ها را به حضرت امام در جریان فتنه سال گذشته شاهد بودند و نه تنها دم برنیاوردند بلکه در مواردی جزو سردمداران این فتنه بزرگ بودند که پرونده سیاه آنان روزی گشوده خواهد شد.

مسوولان دفتر امام باید بدانند که مردم ما چشم انتظار اطلاعیه این دفتر درباره مصاحبه یکی از وابستگان بیت امام بودند که همین سه روز قبل به نقل از وی آمده بود رهبر معنوی من ابراهیم یزدی است.
مردم هنوز تکذیب سفر سید حسن خمینی به پاکستان توسط همین سایت جماران را فراموش نکرده اند که بعد از چند روز همگان شاهد بودند این خبر تایید شد.

به راستی مگر نوه امام راحل و یادگار برومند حاج سید احمد خمینی از نگاه آنان در چه مراسم گناه آلود و ضد دین و اخلاقی حضور یافته که اینان را اینگونه برآشفته و خواب را از چشمان آنان ربوده است؟
آری، سید علی خمینی پنجشنبه را در قم بوده است اما نه همه آن روز، ایشان بعد از ظهر روز پنجشنبه حوالی ساعت ۱۳ از قم حرکت می کند و در حدود ساعت ۱۶ به قصد حضور در مراسم مهدیه به سمت میدان رازی می رود . به دلیل حضور گسترده مردم و هیات های عزاداری در حوالی خیابان های منتهی به مهدیه، ایشان به همراه راننده خود از ماشین پیاده شده و همراه با مردم ولایت مدار به سمت مهدیه حرکت می کند. در طول مسیر برخی شرکت کنندگان که ایشان را می شناسند با ابراز احساسات از حضور وی تقدیر کرده و جهت سلامتی جناب حجت الاسلام سید علی خمینی صلوات هایی را می فرستند.
با رسیدن به نزدیکی مهدیه و بیشتر شدن تراکم جمعیت دیگر امکان ادامه مسیر برای ایشان میسر نمی شود و به ناچار در میان حلقه جمعیت حاضر از جمله تنی چند از طلاب و روحانیون در مراسم شرکت می کند که اگر لازم باشد مدارک حضور ایشان را ارائه خواهیم کرد تا فتنه گران بدانند که سیه روی شود هر که در او غش باشد.

مشرق با رد اطلاعیه و خبر سایت جماران بار دیگر ضمن پافشاری بر صحت خبر و مصاحبه خود با حجت الاسلام سید علی خمینی اعلام می دارد همانطور که وی در گفتگو با مشرق اظهار داشته است:" اینجا اعلام می کنم تنها مطالبی که شخصاً بیان می کنم معتبر است." فصل الخطاب را موضع گیری جناب سید علی خمینی می دانیم و اگر سایت جماران بر کذب بودن خبر مشرق اصرار دارد به مسئولین این سایت توصیه می کنیم بخاطر دسترسی آسان و راحت به سید علی خمینی بیانیه و یا مصاحبه ای از ایشان در تکذیب خبر مشرق بصورت مستند منتشر نمایند . کاری که در این دو روز این سایت از انجام آن عاجز بود مگر اینکه آقایان بفرمایند به ایشان دسترسی ندارند!

جهت اطلاع مخاطبان گرامی مشرق یاد آور می شویم بزودی اسنادی را در این باره منتشر خواهیم کرد.

در این میان از یک نکته اساسی نباید غافل بود و آن فشارهای خرد کننده و ناجوانمردانه ای است که در این دو روز بر یادگار حاج سید احمد از سوی خناسان و بدخواهان نظام اسلامی وارد شده است تا ایشان را برای همیشه از صحنه صیانت و پاسداری از حریم ولایت دور ساخته و به گوشه انزوا بکشانند.

جای دارد بزرگان حوزه های علمیه، آیات عظام وطلاب و روحانیون از ایشان که امروز را در قم حضور دارند به نحو شایسته ای تجلیل نمایند و از همه مسوولان سیاسی، نمایندگان مجلس، تشکل های دانشجویی ، رسانه ها و همه وفاداران نظام اسلامی انتظار می رود این یادگار آن دو عزیز را به نحو شایسته و بایسته ای حمایت نمایند.

برچسب ها: دیگر عوامل فتنه ،

كد آهنگ