تبلیغات
<05349484836587746692.jpg20vista.gif" border="0"> "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> mvp - وكیل كلاهبردار متواری شد
شنبه 16 مرداد 1389

وكیل كلاهبردار متواری شد

   نوشته شده توسط: ناشناس ناشناس    نوع مطلب :تهاجم فرهنگی ،


وكیل یك زندانی جنایتكار پس از چند هفته جنجال تبلیغاتی به بهانه این پرونده و سرویس دادن به رسانه های بیگانه، از كشور گریخت و درصدد پناهندگی به یكی از كشورهای غربی است.


محمد-مصطفایی به بهانه وكالت «سكینه-م» در راستای جنگ نرم راه اندازی شده از سوی سرویس های جاسوسی بیگانه و رسانه های آنها، طی چند هفته اخیر تلاش كرد چهره ای ضدحقوق بشری از جمهوری اسلامی ترسیم كند و این در حالی بود كه متهم یاد شده پس از ارتكاب زنای محصنه، شوهر خود را نیز ضمن جنایتی كشته بود. «محمد-م» پس از ارتكاب خیانت چندین مصاحبه توأم با دروغ پردازی و تحریف، ممنوع الخروج شد و حكم جلب وی صادر گردید. اما در پی این احضار توأم با تاخیر، این مهره استخدام شده از كشور گریخت و در تركیه از برخی كشورهای اروپایی درخواست پناهندگی كرد. دروغ پراكنی و سیاه نمایی علیه جمهوری اسلامی به ابزار برخی عناصر شیاد برای جلب توجه سرویس های جاسوسی بیگانه و مزدوری و پناهندگی تبدیل شده است.
وكیل فراری بلافاصله پس از خروج از كشور با رادیو فردا- ارگان رسمی سازمان سیا- و بی بی سی انگلیس مصاحبه كرد. او به بی بی سی گفت « در صورت دریافت تضمین حاضرم به ایران برگردم. من احتمال می دادم مرا بازداشت كنند و ممنوع الخروج شده ام بنابراین به طور غیرقانونی وارد تركیه شدم». اما در گفت وگو با رادیو فردا اظهار داشت «من هیچ ابایی از هیچ محاكمه ای ندارم. به خاطر اینكه جرمی مرتكب نشده ام».
شایان ذكر است سرویس های جاسوسی آمریكا و انگلیس و اسرائیل، از برخی وكلای خاص اجاره ای برای مظلوم نمایی به نفع عناصر ضدانقلاب و جنجال علیه جمهوری اسلامی استفاده می كنند. برخی از این شبه وكلا نظیر شیرین عبادی به خاطر جرایم ارتكابی گوناگون و خیانت به كشور اكنون متواری اند حال آن كه به دادگاه احضار یا جلب شده اند.


برچسب ها: زن آب معدنی فیلم سینمایی الناز شاکردوست سارا خوئینی ها امین حیایی شیرین عبادی تاوان 5 گنج گمشده دنیا دادگاه تهران الهام حمیدی گنج فرعون ثروت پرو سالت جام جهانی حسام نواب صفوی ازدواج هفت دقیقه تا پاییز گوشت پژمان بازغی فوتبال نفقه محمدرضا گلزار قهوه مینا لاکانی سریال تلویزیونی طلاق روز سوم اذان معرفی فیلم های جدید گنج اسپانیایی عباس رافعی اخبار هالیوود سریال حجاب ورزش قاهره هدیه تهرانی براد پیت محمدرضا شریفی نیا مریلا زارعی ستاره اسکندری كلسیم ماهی محمدرضا فروتن نبرد تایتان ها ایران حامد بهداد ،

كد آهنگ