تبلیغات
<05349484836587746692.jpg20vista.gif" border="0"> "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> mvp - حالا دیدید فتنه گران خس و خاشاک هستند
یکشنبه 1 اسفند 1389

حالا دیدید فتنه گران خس و خاشاک هستند

   نوشته شده توسط: ناشناس ناشناس    نوع مطلب :تهاجم فرهنگی ،


http://mashreghnews.ir/Images/News/Smal_Pic/27-11-1389/IMAGE634334610836576250.jpg

آیا هنوز هم کسی شک دارد که فتنه گران سبز اموی همان خس و خاشاک هستند ؟!


http://mashreghnews.ir/Images/News/Smal_Pic/27-11-1389/IMAGE634334610836576250.jpg

با گذشت بیش از یک سال از فتنه 88 و با روشنگری هایی که صورت گرفت عده زیادی از فریب خوردهایی که تحت تأثیر جو کاذب آن زمان به دنبال فتنه گران راه افتاده بودند ، مسیرشان را عوض کردند و فهمیدند مدعیان طرفدار حقوق بشر و کسانی که دروغ تقلب در انتخابات را تبلیغ می کردند از اساس خودشان بزگترین دروغگویان کج اندیش هستند و در واقع در پس اینهمه جار و جنجال اهداف شیطانی خودشان را جستجو می کنند و از سادگی یک عده سوء استفاده کردند اما هر چه بود با گذشت بیش از یک سال، دیگر برای کسی شبهه ایی باقی نمانده که آن دسته که این روزها در کف خیابان ها با سوت سران فتنه جمع می شوند در حقیقت همان خس و خاشاک هستند که برای جمع آوری آنها باید از مأموران شهرداری کمک گرفت .

 

از اول هم اراذل و اوباش آشوبگر نسبت خودشان را با سطل های آشغال می دانستند که هر جا تجمع می کردند سطل های آشغال را آتش می زدند . در واقع سطل آشغال شمع شب تار این خفاشان منافق می باشد که در طیف بهایی ها و سلطنت طلب ها و گروهک های مخالف نظام اسلامی تا همه اراذل و اوباش گرد هم آمده اند.

 

آیا هنوز هم کسی شک دارد که فتنه گران سبز اموی همان خس و خاشاک هستند ؟!

 

اگر کسی به خس و خاشاک بودن فتنه گران شک دارد، به آثار تجمعات برخی از خیابانهای روز دوشنبه 25/11/89 نگاه کند و نسبت سطل آشغال های سوخته را با اراذل و اوباش آشوبگر بررسی کند.

 

همچنین علت مزاحمت برای مردمی که در آن ساعت از کارشان تعطیل شده بودند و به منزلشان می رفتند و توسط خس و خاشاک اذیت شدن و با تأخیر به مقصد رسیدند را جویا شوند جالب اینکه سایت هایی که لجن پراکنی می کنند با رندی و شارلاتانیزم مطبوعاتی مردم رهگذر و مخالف اراذل و اوباش را به حساب آمار مخالفین نظام می گذارند !!! در حالی که راهپیمایی عظیم 22 بهمن تو دهنی محکمی بود هم برای خفاشان شب و هم برای دشمنان بیرونی.

 

آیا حالا وقت آن نرسیده که برای همیشه ریشه خس و خاشاک های مزاحم را از جا در آورد و سران بی مغز فتنه گران (موسوی – خاتمی – کروبی و احزابشان ) که شعبان بی مخ های این زمانه هستند را به سنگ کوبید؟
برچسب ها: کروبی ، خاتمی ، موسوی ، دیگر عوامل فتنه ، tjki - tkji ،

كد آهنگ